LUXURYMAGAZINE.cz

Portál výhradně o luxusu…

Soutěž o mix balíčků českých cereálních tyčinek Fit

O balíčky s mixem českých cereálních tyčinek Fit se hraje v naší předvánoční soutěži. Tak pojďte zkusit své štěstí… Nejprve ale musíte najít správnou odpověď na soutěžní otázku.

Soutěžní otázka:

V jakých příchutích se vyrábí tyčinka Fit Fruit?

a) višeň, meruňka, limeta, lesní ovoce, brusinka
b) brusinka, jablko, hruška, meruňka, lesní ovoce
c) višeň, meruňka, jablko, banán, ořechy

Nápovědu naleznete na www.tycinkafit.cz.

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: LUXURYMAGAZINE – Tyčinky Fit. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 100, 200, 300, 400 a 500, tyto e-maily od nás obdrží výhru v podobě balíčků s mixem českých cereálních tyčinek Fit.

Soutěž trvá od 14.12. – 19.12. 2021.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Fit-Fruit-2.jpg.

ZVLÁDNĚTE PŘEDVÁNOČNÍ SHON V POHODĚ

SOUTĚŽ O MIX BALÍČKŮ ČESKÝCH CEREÁLNÍCH TYČINEK FIT

Vánoční svátky jsou za dveřmi a s nimi i jedno z nejoblíbenějších období roku. Ještě než zasedneme ke svátečnímu stolu s našimi nejbližšími, čeká nás spousta náročných úkolů. Nakoupit dárky, stromeček, ingredience pro slavnostní tabuli, napéct cukroví, udělat vánoční výzdobu, zorganizovat plán rodinných oslav i setkání s přáteli…a do toho běžné denní povinnosti, práce, péče o děti.

Abyste vše v klidu a pohodě zvládli, myslete i na sebe. Najděte si chvilku pro odpočinek a relaxaci a nezapomínejte na vyváženou stravu. Skvělým společníkem v předvánočním shonu vám bude česká cereální tyčinka Fit Fruit od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina. Hodit se bude vždy, když vám dojde energie i ve chvílích, kdy vůbec nestíháte a padáte hlady. Díky praktickému balení jí můžete mít snadno po ruce.

A v čem je výjimečná? Má nutričně vyvážené složení, které je v souladu s moderními výživovými trendy. Díky vysokému obsahu vlákniny skvěle zasytí a postará se také o dobré zažívání. Obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky – to se hodí nejen v předvánočním období. A bonus navíc? Skvělá ovocná chuť, ukrytá mezi dvěma lehoučkými oplatkami.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je BER085_FIT_01_v02_D_Logo-FIT_RGB_150dpi-1024x724.jpg.

Další informace naleznete na www.tycinkafit.cz.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Usovsko_logo.jpg.