LUXURYMAGAZINE.cz

Portál výhradně o luxusu…

Výkup auta u Vás doma v rekordním čase bez zbytečných starostí

Potřebujete prodat Vaše ojeté nebo havarované vozidlo co nejsnazší cestou a dostat peníze ihned při výkupu? Využijte služeb společnosti Auto Výkup Praha, kteří provedou výkup auta přímo u Vás doma!

Celý proces výkupu auta u Vás doma zabere jen pár minut

Vykoupení Vašeho ojetého vozidla nebylo nikdy jednodušší. Společnost Auto Výkup Praha si pro Vaše vozidlo přijede až k Vám domů a o veškeré náležitosti se postará na vlastní náklady. Výkupní technik se přizpůsobí dle Vašich časových možností a v dohodnutém termínu Vás navštíví u Vás doma. Následně vykupované vozidlo nezávazně nacení. Pokud dojde ke vzájemné dohodě, společnost s Vámi uzavře smlouvu přímo na místě. Celý proces přitom nezabere více než pár minut. Po sepsání smlouvy Vás čeká vyplacení financí za Váš vůz a to v hotovosti a na místě bez zbytečného zdržování. Výkupem auta u Vás doma pro Vás končí veškeré starosti a závazky spojené s vozidlem. Veškeré formální náležitosti za Vás vyřeší společnost Auto Výkup Praha. 

A kolik za vykoupený vůz dostanu peněz?

Faktorů, které ovlivňují cenu vozidla, je spoustu a jsou také velmi individuální. Mezi hlavní faktory ovlivňující cenu vozidla patří původ vozu, vybavenost vozu, množství najetých kilometrů či předchozí nehody vozidla. Mezi další faktory, které mohou cenu vozidla ovlivnit, patří záruka na technický stav vozu nebo zda odevzdáte veškeré klíče od vykupovaného vozidla. Velkou roli také může sehrát skutečnost, zda jste prvním vlastníkem vozu. Přibližný odhad ceny si můžete sami dohledat skrze online bazary. Tam lze dohledat vozy, které co nejvíce odpovídají parametrům Vašeho vozidla. Následně si pouze porovnáte ceny, za které jsou tyto vozy nabízeny. 

Zdroj foto: Auto-vykup.cz, Pixabay.com