LUXURYMAGAZINE.cz

Portál výhradně o luxusu…

Hledání úžasných fotek

Najít fotografie kdekoli na internetu je poměrně snadné.

Existuje mnoho webových stránek s obrázky, které nabízejí bezplatnou fotografii a bezplatné stahování. Megapixl nabízí stovky tisíc bezplatných obrázků přímo v produktu. Pokud chcete na snímek přidat obrázek, můžete jednoduše prohledat jejich bezplatnou knihovnu, aniž byste museli kontrolovat jiné webové stránky.

Hledání úžasných fotek

Fotografie byla vždy nedílnou součástí designu. Naneštěstí jsme si už zvykli vídat ošidné záběry lidí v oblecích, kteří si potřásají rukama. Mnohé z těchto fotografií jsou nejen nevkusné, ale stojí spoustu peněz.
Na mnohé z těchto fotografií se nevztahují žádná omezení autorských práv nebo jsou licencovány v rámci veřejné domény Creative Commons. To znamená, že můžete kopírovat, upravovat, distribuovat a provádět dílo, a to i pro komerční účely, a to vše bez vyžádání svolení.

Hledání úžasných fotek

Některé fotografie však mohou vyžadovat uvedení zdroje. Udělali jsme, co bylo v našich silách, abychom zjistili, pod jakou licenci spadají, ale přesto vám doporučujeme provést vlastní průzkum a určit, jak lze tyto obrázky použít.

Hledání úžasných fotek

Hledáte ty správné obrázky pro svůj internetový obchod, web nebo sociální média. Nemáte čas na produktovou fotografii, takže jste široko daleko hledali bezplatné obrázky k použití, ale stále naráželi na ošidné fotografie lidí, kteří slaví v zasedacích místnostech nebo se smějí v salátech.
Každý měl problém s tím, že vlastně potřebuje pěknou fotku a nemít ji po ruce. Používání Googlu může rychle vést k soudnímu sporu, takže je to něco, čemu byste se rozhodně měli vyhnout, pokud to chcete napravit. Řešením jsou obrázky bez licenčních poplatků z určitých databází obrázků, které jsou přístupné nejlépe ze všech: zdarma.

Hledání úžasných fotek

Jak již bylo zmíněno výše, zvláště u obrázků bez licenčních poplatků byste měli věnovat pozornost licenčním podmínkám. Proto, ačkoli se jedná o všechny databáze pro obrázky zdarma a bez licenčních poplatků – vždy si přečtěte licenční podmínky a mějte na paměti licenci každého obrázku. Pak byste si měli bez obav užívat bezplatné obrázky.

Zdroj foto: Megapixl.com, Dreamstime.com