LUXURYMAGAZINE.cz

Portál výhradně o luxusu…

Proč byste letos měli strávit dovolenou na jachtě?

Sice se dovolená na jachtě může zdát jako luxus, který si dovolí jen vskutku bohatí jedinci, ale ve skutečnosti je dostupnější, než si myslíte. Navíc se jedná o zábavnou dovolenou plnou dobrodružství, ať už jedete s rodinou, partnerem, nebo skupinou přátel. V následujících řádcích vám prozradíme důvody, proč si pro příští dovolenou vybrat právě jachtu.

Proč byste letos měli strávit dovolenou na jachtě?

Poznáte různá místa

Volnost při poznávání, to je jeden z důvodů, proč je dovolená na jachtě v poslední době tak oblíbená. Konečně nemusíte řešit ubytování v hotelu, dodržovat check-in a check-out anebo si půjčovat automobil v dané destinaci. Jachta vás dopraví na různá místa, dokonce i na taková, na která se nedostanete běžně automobilem. Nic se nevyrovná pocitu, když se každé ráno probudíte s jiným výhledem.

Proč byste letos měli strávit dovolenou na jachtě?

Luxusní prostředí

Jachtu si nemusíte kupovat, můžete si ji jednoduše pronajmout. I menší jachty jsou prostornější, než byste asi čekali, a mnohé z nich nabízí stejný počet koupelen a ložnic i pohodlné obytné prostory a velké paluby, kde se vyhřejte na sluníčku a pokocháte nádhernými výhledy.

Proč byste letos měli strávit dovolenou na jachtě?

Skryté skvosty

Cestování na jachtě vám dává možnost navštívit oblasti, jež jsou jinak dostupné jen zřídka. Znamená to tedy, že prozkoumáte některé nádherné skryté klenoty a nedotčené oblasti. Vyrazíte na půvabné pláže, ostrovy i odlehlé zátoky.

Proč byste letos měli strávit dovolenou na jachtě?

Jestliže je dovolená na jachtě ve vašem hledáčku, podívejte se na stránku Charter-lodi.cz, kde zadáte, co hledáte, vyberete zemi, místo, typ lodě a minimální počet kajut. Také si určíte datum vyplutí a počet týdnů, kolik chcete strávit na jachtě. Potom si jen stačí loď na daný termín rezervovat a těšit se na nezapomenutelné zážitky.

Jachta má ojedinělé kouzlo, které vám neposkytne žádná jiná dovolená.

A navíc pokud nemáte kapitánské zkoušky, jde si rezervovat jachtu i s kapitánem.

Zdroj foto: Charter-lodi.cz