LUXURYMAGAZINE.cz

Portál výhradně o luxusu…

MORA inovuje sortiment vestavných mikrovlnných trub

MORA uvádí na trh novou generaci vestavných mikrovlnných trub v designu, které perfektně ladí s nedávno uvedenými novými vestavnými pečicími troubami, a to jak vzhledem, tak i způsobem ovládání a třemi barevnými provedeními.

Jsou vybavené Quartz grilem a umožňují i kombinovaný a fázový způsob přípravy pokrmů. Mají až devět automatických programů i funkci pro automatické čištění nerezového vnitřku trouby.

Nové vestavné mikrovlnné trouby MORA přicházejí na trh ve třech provedeních s různým výkonem, výbavou, ovládáním a barevným provedením, aby vytvořily ideální pár s kombinovanými pečicími troubami z nedávno uvedené nové generace vestavných trub této značky. Jsou vhodné nejen pro instalaci do horních či vysokých skříněk, ale i pro boční skříňky. Montáž usnadňuje integrovaný rámeček.

Nové mikrovlnné trouby vybavené výkonným Quartz grilem s výkonem až 1200 W v pěti výkonových stupních a umožňují vedle klasického ohřevu či rozmrazování také grilovat. Navíc dovedou i připravit dokřupava pokrmy z menších porcí masa nebo třeba pizzu kombinovanou technikou – spojením mikrovlnného ohřevu a grilu. Jsou připravené i pro vícefázovou přípravu pokrmů, například rozmrazení s následným grilováním.

Mají až devět přednastavených programů, například pro pečení kuřecího masa, ryb či pizzy. Nechybí ani praktický program ECO Clean pro pohodlné čištění nerezového vnitřku trouby například po grilování – stačí vložit misku s vodou a zvolit příslušný program; pára nečistoty změkčí, a ty pak jsou snadno setřít hadříkem. Trouby se ovládají jednoduše a intuitivně – podle provedení knoflíkem a tlačítky, nebo pomocí dotykovém panelu. Jsou opatřené i ochranou proti otiskům prstů či dětským zámkem.

Příklad novinky: MORA VMT 745 B

Vestavná mikrovlnná trouba MORA VMT 745 B s čelním panelem z černého skla přinese do domácnosti bezpočet nových možností a skvěle doplní některou z nových pečicích trub. Díky spojení výhod mikrovlnného ohřevu a Quartz grilu s výkonem až 1200 W můžete připravovat pokrmy rychleji a úsporněji kombinovanou technikou či vícefázovým způsobem. Trouba má 9 přednastavených programů, jednoduché a intuitivní dotykové ovládání i ochranu vnějšího povrchu proti otiskům prstů. V nerezovém vnitřku trouby o objemu 25 l je umístěn otočný talíř s průměrem 315 mm. Neustálé otáčení otočného talíře umožňuje mikrovlnám efektivně a rovnoměrně ohřívat jídlo bez jakýchkoli studených míst. Vnitřek trouby lze jednoduše vyčistit díky funkci ECO Clean.

Mikrovlnná trouba stojí 7 990 Kč.

MORA PLNÁ ŽIVOTA – www.mora.cz

MORA a příjemné chvíle s rodinou u dobrého jídla patří dohromady už bezmála dvě stě let. I pro letošní rok je připraven dárek – všichni, kdo si koupí jakoukoliv vestavnou troubu MORA, dostanou navíc 6 kg mouky. A pro ty, kdo si pořídí jakoukoliv myčku MORA, jsou připraveny kapsle Finish na 4 měsíce zdarma.

Více o akcích na www.mora.cz v sekci „Promo Akce“.

Zdroj foto: Moira