LUXURYMAGAZINE.cz

Portál výhradně o luxusu…

Luxusní kanceláře v centru Prahy? Žádný problém!

Sháníte pro svou společnost nové kancelářské prostory v centru Prahy? Máme pro vás tip na lokalitu, která je aktuálně velice vysoko na žebříčku oblíbenosti, ale také doporučení, co byste si měli před výběrem nových prostor promyslet.

Luxusní kanceláře v centru Prahy? Žádný problém!

Nejatraktivnější pražské lokality? Vyhrává jednoznačně Karlín

Než se pustíte do výběru vhodných kanceláří v hlavním městě, zamyslete se nad místem. Chcete si najít prostory v těch aktuálně nejžádanějších pražských lokalitách? Začněte hledat pronájem kanceláří v Praze 8 – Karlíně. Právě pražský Karlín je totiž aktuálně tou nejžádanější lokalitou a stahují se do něj české i zahraniční firmy ve velkém. Proč? V jeho prospěch mluví snadná dostupnost a dostatek míst k parkování.

Zelené stěny s živými rostlinami nebo breakout zóny? Své záměry si promyslete dopředu

Po jak moderních kancelářích toužíte? Chcete, aby jejich součástí byly zelené stěny s živými rostlinami? Nebo se chcete zaměřit na breakout zóny, ve kterých nesmí chybět sedací pytle a další doplňky, co dokážou u zaměstnanců navodit pocit pohody? Veškeré záměry, které s prostory máte, byste si měli stanovit před samotným pročítáním inzerátů.

Máte sestavený seznam požadavků? Vrhněte se do hledání

Lokalitu již máte promyšlenou a své záměry, jak by měly kanceláře vypadat také? Stačí se tedy ponořit do výběru. Na internetu naleznete spoustu nabídek, mezi kterými se určitě skrývá i ta, jež vás potěší a splní všechna vaše očekávání.

Sepište si seznam požadavků, promyslete si, v jaké části Praze by byly kanceláře pro vás nejvýhodnější, promyslete si, jak by měly samotné prostory vypadat a následně se již nebojte procházet nabídky. Kancelářských prostor k pronájmu je na území Prahy mnoho a neustále přibývají. To, že najdete ty správné, je tedy naprosto jisté.

Zdroj obrázku: BLESKY / Shutterstock.com