LUXURYMAGAZINE.cz

Portál výhradně o luxusu…

Hvězdné Vánoce s Rosie Huntington-Whiteleyovou

I když to na zimu ještě nevypadá, Vánoce jsou za dveřmi. Proč si je neužít s předstihem, s noblesou a krásným hvězdným designem přímo z přehlídkových mol?

Hvězdné Vánoce s Rosie Huntington-Whiteleyovou

Stylovou limitovanou zimní kolekci vytvořila společnost waterdrop® ve spolupráci se světoznámou ikonou Rosie Huntington – Whiteley.

Rosie je britská topmodelka a influencerka, která se ve světě módy prosadila nejen spoluprací se světovými značkami, ale také na obálkách prestižních časopisů. Své dlouholeté zkušenosti ze světa krásy promítla do návrhu naší nejnovější limitované kolekce: „Vždycky se mi líbila snaha společnosti waterdrop® o udržitelnost. Jejich poslání omezovat jednorázové plasty se úzce shoduje i s mými osobními hodnotami. Jsem nadšená, že mohu spolupracovat se značkou, která se zasazuje o zlepšení naší pohody i životního prostředí.

Nejvíce ze všeho se těším na příležitost inspirovat lidi, aby se ve svém každodenním životě rozhodovali zdravěji, počínaje správnou hydratací. S waterdrop® můžeme přijmout životní styl, který upřednostňuje péči o sebe a udržitelnost nade vše ostatní. Společně můžeme něco změnit a vytvořit svět, kde je hydratace snadná a udržitelná,“ prozradila Rosie.

Hvězdné Vánoce s Rosie Huntington-Whiteleyovou

Kouzelný nádech vánoční atmosféry ztělesňuje design zahalený do bílé barvy s akcentem jemných zlatých hvězdiček. Limitovanou edici lahví z bílého matného skla doplňuje dokonalá kombinace ostružin, borůvek a jablek ukrytá v mikrodrinku SNOW, který se do nabídky vrací vždy v zimních měsících. Nová kolekce SNOW x Rosie Huntington – Whiteley obsahuje také několik překvapení, která budou skvělým dárkem pro rodinu a přátele. Zabalte teplé ponožky nebo praktickou plátěnou tašku do dokonalé vánoční krabičky stejného designu.

Nebude nic jednoduššího než dodržovat důležitý pitný režim, ať už budete lyžovat na zasněžených horách, nebo jen sedět u praskajícího ohně v krbu. Limitovaná kolekce SNOW x Rosie Huntington – Whiteley se postará o dokonalou zimu, a ještě krásnější Vánoce.

Hvězdné Vánoce s Rosie Huntington-Whiteleyovou

Designová lahev z limitované edice Waterdrop Rosie s nádechem vánoční atmosféry, v bílé barvě je doplněná o jemné zlaté hvězdičky.

Lahev je z matného skla. Cena – 729 Kč

Microdrink Snow – 229 Kč

Nejoblíbenější limitovaná edice s příchutí ostružin, borůvek a jablek.

Více informací najdete na www.waterdrop.cz

Zdroj foto: Waterdrop