LUXURYMAGAZINE.cz

Portál výhradně o luxusu…

Vánoce: Tipy na last-minute dárky

Patříte mezi ty, kteří nechávají nákupy vánočních dárků na poslední chvíli? Stres a přemýšlení hoďte za hlavu. Přinášíme inspiraci na last-minute dárky, kterými můžete potěšit své okolí.

Tipy na last-minute dárky

Pro kávové nadšence a gurmány

Jsou vaši kolegové, klienti nebo blízcí milovníci delikates? Udělejte jim radost pochoutkami od CrossCafe. Tento oblíbený kavárenský řetězec jich nabízí hned několik. Ve vybraných kavárnách můžete pořídit půllitrovou láhe v jejich populárního vaječného likéru s dřevěnou zátkou, zdobenou vánoční etiketou. Koupíte jej od 311 Kč.

Potěšit může také Vánoční granola, dokonale křupavé ovesné vločky ručně vyrábějí pekařky a pekaři v CrossCafe výrobně v Plzni. K dostání je od 99 Kč za 300 gramový sáček. Nebo také Vánoční amaretti, tradiční italské sušenky, které CrossCafe vyrábí výhradně z mandlové mouky. Sáček (200 g) pořídíte od 94 Kč. Jako milý dárek můžete v kavárnách a jejich CrossShopech zakoupit také Vánoční blend, speciální kávu z vlastní CrossCafe Pražírny. Balení (250 g) vyjde na 175 Kč.

Tipy na last-minute dárky

Pro milovníky relaxu

Hýčkejte své blízké dárkovým poukazem na odpočinkový pobyt a wellness ve slovenských lázních Kúpele Brusno, které se nachází v překrásném prostředí Nízkých Tater. Místní lázně nabízí nejen ozdravné pobyty, ale díky nově otevřeným římským lázním Caracalla Spa také relax a zábavu pro dospělé i ty nejmenší. Dárkový poukaz je možné zakoupit v hodnotě 500 €, 250 € nebo 50 € na www.kupelebrusno.sk a lze ho čerpat jak na pobyt v Kúpelích Brusno, tak i na vstup do nově otevřených římských lázní Caracalla Spa a související služby.

Tipy na last-minute dárky

Pro milovníky módy

Máte ve svém okolí muže, které baví móda? Obdarujte je vánočním voucherem od pánská oděvní značka Blažek. Tato česká značka s letitou tradicí nabízí nadčasové kousky pro pánský šatník všech generací. Zakoupit lze kousky z aktuální podzimní a zimní kolekce, která je inspirovaná vesmírem a právě tak se i jmenuje – Vesmír. Návrháři se při jejím vývoji totiž inspirovali noční oblohou, barvami i tvary vesmíru. Dárkový poukaz lze pořídit v hodnotě 1 000 Kč nebo 2 000 Kč a je k dostání v obchodech Blažek a také na webových stránkách Blazek.cz

Tipy na last-minute dárky

Dárek se skutečnou hodnotou

Krásným dárkem pro všechny generace jsou zlaté a stříbrné mince. Radost s nimi uděláte dětem, milované polovičce, prarodičům nebo třeba i těm, kdo „již všechno mají“. Díky špičkovému zpracování představují malý umělecký skvost a nadto investici, která se v čase zhodnocuje. Mince s vánoční tematikou navíc dokáží navodit slavnostní a sváteční atmosféru.

Tipy na last-minute dárky

Stříbrná a pozlacená mince s názvem Vločka od Golden Gate je sváteční ozdoba ve tvaru hvězdy s hedvábným povrchem a jemným vzorem sněhových vloček s ultra vysokým reliéfem. Mincí provlečte stuhu a můžete ji zavěsit na stromeček jako vánoční ozdobu a každý rok si tak udělat radost z krásně ozdobeného stromečku. Cena je 4 790 Kč a pořídíte ji eshop.goldengate.cz.

Zdroj foto: CrossCafe, Blažek, Kúpele Brusno, Golden Gate