LUXURYMAGAZINE.cz

Portál výhradně o luxusu…

Converse otevírá nový obchod v nákupním centru Palladium

Ikonická značka Converse bude od 8. července svým fanouškům ještě blíže než dosud.

Converse otevírá nový obchod v nákupním centru Palladium

Do pražského Palladia zve na otevření oficiálního obchodu, jediného v celé České republice, ve kterém nabídne možnost nechat si na boty nebo na oblečení vyšít vlastní přání. V rámci openingu odhalí i jedinečný mural.

Na začátku roku 2024 spustil Converse lokální e-shop www.converse.cz, který zpřístupnil novinky a limitované kolekce českým zákazníkům. V tomto trendu pokračuje i nadále a to novým krokem, který potěší nejen pražské milovníky streetwearu, ale i každého, kdo si do metropole přijede udělat radost. Nový oficiální Converse obchod najdete v obchodním domě Palladium u stanice metra Náměstí republiky. V prvním podzemním podlaží od 8. července objevíte dvoupatrovou nabídku nejnovějších kolekcí včetně nesmrtelných modelů Chuck Taylor All Stars.

Obchod nabídne ale mnohem více než jen to. Třeba speciální vyšívací stroj, díky němuž si můžete svůj nákup hned na místě personalizovat. Kromě kolekce stálých výšivek si můžete vymyslet i vlastní a s pomocí této jedinečné customizace si odnést domů ještě větší radost.

V duchu dlouhodobé podpory místních umělců se Converse rozhodl oslovit místní talenty, aby pro obchod vyrobili na míru lokální dílo. Návrhu se chopilo ilustrační duo Tomski&Polanski, které vytvořilo mural s motivem Prahy a sportů typických pro brand. Na stěně tak uvidíme dynamické zobrazení basketbalu a skatu s pozadím pražské scenérie.

Converse otevírá nový obchod v centru Prahy na Pražských Příkopech

Obchod se otevře 8. července a nabídne pro první zájemce 30% slevu na veškerý sortiment v časově omezené době.

Pro více novinek včetně soutěží sledujte Converse na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Zdroj foto: Converse, Palladium