LUXURYMAGAZINE.cz

Portál výhradně o luxusu…

KetoMix i pro život bez lepku!

Je známo, že nízkosacharidové stravování způsobuje rychlý a trvalý úbytek na váze. Věděli jste, ale že vede k výraznému zlepšení většiny rizikových faktorů civilizačních onemocnění? Česká značka KetoMix nabízí proteinovou dietu, která je vhodná takřka pro všechny. Výhodou KetoMix dietní kůry také je, že základní portfolio značky KetoMix je zcela bez lepku.

Zhubnout bez hladovění a nutnosti cvičit? Žádný omyl, ale realita. Během krátké doby se naučíte pravidelně stravovat a získáte tak režim, který je udržitelný i po skončení. Nespočet plnohodnotných a velmi chutných proteinových jídel, jejichž příprava nezabere víc než pár minut a oblečení o pár konfekčních velikostí menší vám může zaručit unikátní česká dieta KetoMix.

JE TATO DIETA OPRAVDU VHODNÁ PRO CELIAKY?

KetoMix jídla jsou bez škodlivé chemie a s výjimkou houstiček a proteinových těstovin jsou zcela bez lepku. K jejich přípravě není potřeba ani mléko. Obsahují veškeré vitamíny a minerální látky, které tělo v době diety potřebuje. Ač se to nezdá, bezlepková a proteinová strava mají něco společného. Lidé se na ně obrací, ve chvíli, kdy jim nastanou zdravotní komplikace nebo mají potřebu odlehčit svému tělu. Vyřazují se z jídelníčku i podobné potraviny jako například slané a sladké pečivo, klasické těstoviny, uzeniny, zahuštěné omáčky či sladkosti.

Redakční tip: Proteinová asijská polévka KetoMix je vhodným jídlem pro celý den.

PRINCIP PROTEINOVÉ DIETY

Ketonová dieta (nebo-li proteinová, bílkovinná či nízkosacharidová dieta) je postavena na příjmu bílkovin a minimálním příjmu sacharidů. Díky tomu nastane stav ketózy a tělo začne spalovat energii uloženou v přebytečných tucích. Proto není potřeba žádné fyzické aktivity a tělo začne hubnout za vás. Vše rychle, bez hladovění a námahy. A zároveň jde i o novou cestu k tomu, jak zhubnout i v případě celiakie nebo alergie na lepek.

Redakční tip: Zpříjemněte si pitný režim KetoMix pomerančovým sirupem.

BEZLEPKOVÝ DIETNÍ BALÍČEK

KetoMix nabízí bohatý dietní balíček, který je možný snadno zařadit do jídelníčku i během bezlepkové diety. Ani upravený způsob stravování, tak nebude bránit hubnutí. Balíček si můžete poskládat z proteinového koktejlu, chleba, polévek, tyčinek, palačinek, kaší, sušeného masa, konjakových těstovin, dresinků, pudinku, pomerančového sirupu, česnekové pomazánky a dalších chutných jídel. Bezlepková jídla KetoMix poznáte snadno a lehce podle viditelného symbolu, který je vidět u jednotlivých produktů na www.ketomix.cz, tak se nemůžete splést. Milované pečivo tak můžete zařadit zpátky do svého jídelníčku.

Redakční tip: Nízkosacharidové a bezlepkové Tagliatelle si můžete připravit s pestem, orestovanou zeleninou nebo jen jako aglio olio.

KetoMix spolupracuje s odborníky a výživovými poradci, díky kterým se mu daří vyvíjet kvalitní a chutná proteinová jídla KetoMix.

Více informace naleznete na www.ketomix.cz.