LUXURYMAGAZINE.cz

Portál výhradně o luxusu…

Jaro láká na Pražské Příkopy do nákupního centra Palladium

Začátek jara se ideálně hodí pro „jarní detox“. Navštívíte-li centrum Prahy, nákupní centrum Palladium je pro vaše jarní nákupy tou nejlepší volbou.

Palladium představuje největší nákupní centrum v samotném srdci Prahy s téměř 200 obchody, restauracemi a kavárnami. Připravit na jaro svůj šatník je v Palladiu jednoduché. Všechny značky připravily své jarní kolekce na počátku března a je opravdu z čeho vybírat. Palladium není jen móda pro ženy, ve více jak 30 obchodech své jarní oblečení naleznou také pánové. Z nových značek v Palladiu jmenujme například CATCHES, Columbia, Celio, Hugo nebo Eden Park.

Jaro láká na Pražské Příkopy do nákupního centra Palladium

Hledáte-li možnosti očisty těla, i pro vás má Palladium širokou nabídku, například v podobě zdravých šťáv, salátů (například UGO, UGO Salaterie), lehkých obědů či večeří, širokého výběru zdravých či bio potravin (supermarkety Albert a Delmart). Ve druhém patře si pak každý může zacvičit v posilovně Form Factory.

Symbolem jara jsou Velikonoce, které v letošním roce vycházejí na 29. března až 1. dubna. O velikonočních svátcích je od pátku do neděle Palladium otevřeno standardně, pouze v pondělí 1. dubna mají obchody s prodejní plochou nad 200 m2 zavřeno. Pro milovníky svátků jara Palladium nabízí možnosti doplnit potřeby pro velikonoční pečení (například Potten & Pannen, a Tescoma), jarně si vyladit svůj domov (například Holandské květiny, SCANquilt) nebo si udělat radost drobností z široké nabídky jarních vůní či drogerie (například dm drogerie, Sephora, Marionnaud, Manufaktura, Rituals, Lush).

Jaro láká na Pražské Příkopy do nákupního centra Palladium

Přijedete-li na návštěvu Prahy autem, ideální možností je zaparkovat přímo v Parkingu Palladia, které je pro návštěvníky otevřeno nonstop, vč. celých velikonočních svátků.

Aktuální obsazenost naleznete na stránkách www.palladiumpraha.cz, nemusíte se tak bát, že v parkingu nenaleznete místo.

Pokud jste po toulkách Prahou a po nákupech unaveni, není nic jednoduššího než si odpočinout v některé z restaurací či kaváren v Palladiu. Druhé patro centra („Tasty Garden“) je věnováno gastrono­mii. Zákazníci si mohou vybrat od klasických restaurací (indická, thaj­ská, čínská, libanonská, česká; nebo neapolská pizzerie) až po fastfoodové restaurace a speciality, jako jsou čerstvě připrave­né vafle, trdelník, donuty nebo ovocné šťávy a zmrzliny. Kávu si návštěvníci mohou vychutnat nejen v patře +2 (Basics Coffee), ale i v jiných částech Palladia (Starbucks nebo Costa Coffee).

Jaro láká na Pražské Příkopy do nákupního centra Palladium

12. – 14. dubna 2024 se koná oblíbená jarní prodejní akce „Palladium Shopping Weekend“.

Na zákazníky budou čekat výrazné slevy a dárky za nákupy (například tašky, kosmetické taštičky nebo trička z edice Debra/ Palladium). Během nákupního víkendu se mohou návštěvníci Palladia také těšit na krátká hudební vystoupení umělců.

Jaro láká na Pražské Příkopy do nákupního centra Palladium

Na své si v Palladiu přijdou i milovníci cestování. Až do konce dubna 2024, každý den od 12 do 19 hodin) je v patře +2 otevřena unikátní výstava „Tajemná Indonésie“.

Můžete v ní objevit tajemství Nové Guineje, Indonésie, Pacifiku i Šalamounových ostrovů. Výstava, to nejsou jen fotografie z cest, ale návštěvníci zde naleznou unikátní obrovské rituální totemy bisj, štíty, iniciační masky, oštěpy, luky a šípy, kamenné rituální sekery a kostěné nože, čelenky a zdobení. Nechybí ani stavby domorodých chýší, mumie či domorodá loď. Výstava prezentuje materiály největších cestovatelů, jako jsou Jiří Hanzelka, Miroslav Zikmund, Miloslav Stingl nebo Rudolf Švaříček.

Jaro láká na Pražské Příkopy do nákupního centra Palladium

PALLADIUM

Palladium na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 170 obchodů, 30 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou pro veřejnost 700 míst.

Jaro láká na Pražské Příkopy do nákupního centra Palladium

Oblíbenost nákupního centra Palladium potvrdila veřejnost a odborná porota dvojnásobným udělením prestižního ocenění Superbrands pro rok 2023 a pro rok 2024 pro nejlepší značky v České republice.

www.palladiumpraha.cz @Facebook @Instagram

Zdroj foto: PALLADIUM